Nasza historia

METALPOL to firma rodzinna, której początki sięgają lat 80. ubiegłego wieku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy się, wdrażamy modernizacje mające na celu zaproponowanie Klientom najlepszego asortymentu.

Posiadamy w Łodzi dwa duże oddziały, mające w swojej ofercie bardzo bogaty asortyment obejmujący m.in. metale kolorowe Łódź, profile aluminiowe, blachy, odzież roboczą, śruby Łódź, wkręty oraz wiele innych. Dostarczamy najlepsze rozwiązania rozwijane przez naszą firmę przez dziesięciolecia działalności na rynku.Modernizacja to nasze drugie imię

Nasza firma od zawsze jest otwarta na nowości. Rozwijamy się, aby proponować Klientom najlepsze produkty. Przeszkolony personel jest zawsze w stanie doradzić lub podpowiedzieć najlepsze rozwiązania.

Na przestrzeni wielu lat naszej działalności następowały i następują zmiany pokoleniowe pracowników. Wielu naszych ludzi odeszło już na emeryturę, ale nadal chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem z młodszymi kolegami. Udało nam się stworzyć rodzinę METALPOL, która przetrwała wszelkie zmiany.

Jesteśmy dumni z ciągle rozwijającego się parku maszyn, w którym pojawiają się coraz to nowe urządzenia. Dzięki nim nasz sklep z narzędziami Łódź może dysponować tak rozległym, wysokiej jakości asortymentem budzącym zachwyt Klientów i gwarantującym im dostęp do tego, czego aktualnie potrzebują.

Wdrożyliśmy nowoczesny system zarządzania i funkcjonowania firmy, co przełożyło się na zadowolenie Klientów.

Główny nacisk kładziemy na rozwój w naszych flagowych działach, czyli metali kolorowych i tworzyw sztucznych oraz technik zamocowań. Niemniej jednak inwestycje kierowane są również do działów: odzież robocza Łódź oraz akcesoria BHP.

Wszystkie zmiany realizujemy po to, żeby każdy z naszych Klientów był usatysfakcjonowany, mógł w jednym miejscu zrobić udane zakupy. Nasz sklep z narzędziami Łódź takie możliwości absolutnie daje. Równocześnie, pomimo zmian idących z duchem czasu, chcemy zachować wyjątkowy, a dla niektórych specyficzny charakter naszych sklepów, ponieważ tym też wyróżniamy się na rynku w całej Polsce.Dlaczego warto odwiedzić nasz sklep z narzędziami Łódź?

Jesteśmy prężnie działającą na polskim rynku firmą oferującą metale kolorowe, narzędzia, wkręty, odzież roboczą i wiele innych. Nasz asortyment wyróżnia się najwyższą jakością, zdobywa uznanie wymagających Klientów. Udało nam się zdobyć zaufanie branży, a także stałe grono zadowolonych odbiorców.Wiedza

Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie na temat metali kolorowych, profili aluminiowych, blach i narzędzi. Doradzamy i proponujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów.Wysoka jakość

Oferujemy szeroki asortyment metali kolorowych, profili aluminiowych, narzędzi wytwarzanych w naszym profesjonalnym parku maszyn.Kompleksowa oferta

W jednym miejscu mogą Państwo kupić wyroby śrubowe, elektronarzędzia i osprzęt do nich. W ofercie posiadamy również odzież roboczą i akcesoria BHP, tworzywa sztuczne, ręczne narzędzia Łódź, metale kolorowe, materiały techniczne i zaopatrzenie.ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!