Metale kolorowe

Metale kolorowe Łódź to metale nieżelazne, ale dzięki szerokim właściwościom fizycznym, chemicznym, mechanicznym i technologicznym, znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach.

Można podzielić je w następujący sposób:

  • metale lekkie m.in. aluminium ich stopy,
  • metale ciężkie m.in. miedź i ich stopy,
  • pozostałe metale o mniejszym zastosowaniu.

Jesteśmy wiodącym dostawcą metali kolorowych oraz produktów z nich wykonanych. Sklep metalowy Łódź przygotował zróżnicowaną ofertę, dostosowaną do potrzeb niemal każdego klienta.

Metale kolorowe Łódź w ofercie METALPOL

Na potrzeby klientów przygotowaliśmy rozległą ofertę wyrobów z metali kolorowych. Oferujemy nie tylko śruby Łódź, wkręty, ale również listwy wykończeniowe i szereg innych akcesoriów.

Wyroby miedziane - blachy, rury, pręty, profile, taśmy, śruby

Powszechnie używane, zachowują swoje właściwości przez długie lata, znajdują zastosowanie w wielu branżach. Miedziane blachy Łódź można wykorzystać do pokryć dachowych, pręty do tworzenia rozdzielnic wysokiego i niskiego napięcia, a taśmy do zabezpieczania różnych powierzchni.

Wyroby aluminiowe - blachy ryflowane, blachy gładkie: A1Z4, PA11, PA6 , blachy perforowane, pręty:PA38, PA6, profile PA38, profile anodowane

Przeznaczone są do różnych zastosowań. Wyróżniają się dużą trwałością, odpornością i uniwersalnością, w szczególności profile aluminiowe Łódź. Przygotowaliśmy kompleksową ofertę o wszechstronnym zastosowaniu, pozwalającą sprawnie realizować zaplanowane działania.

Wyroby z brązu - wałki, tuleje:B101,BA1032,RG7, taśmy

Wykorzystać je można jako komponenty do produkcji części, elementów maszyn czy konstrukcji w przemyśle, motoryzacji i wielu innych dziedzinach. Gwarantujemy utrzymanie stałego poziomu jakości.

Blachy Łódź w ofercie METALPOL

Dysponujemy szerokim wyborem blach, do których produkcji wykorzystujemy najlepszej jakości metale kolorowe Łódź.

Blachy aluminiowe wyróżniają się wysokim współczynnikiem wytrzymałości na uszkodzenia. Blachy mosiężne znajdują zastosowanie przy produkcji części do maszyn i podzespołów, a blachy brązowe przeznaczone są do produkcji elementów konstrukcji spawalnych.

Metale kolorowe Łódź w najlepszym wydaniu

Odwiedzając nasz sklep z narzędziami Łódź można nabyć wiele wyrobów z metali kolorowych. Uczestniczymy dzięki niemu w doposażaniu wielu gałęzi przemysłu.

Zobacz nasz asortyment

Wyroby śrubowe

Zobacz więcej

Elektronarzędzia

Zobacz więcej

Odzież robocza i akcesoria BHP

Zobacz więcej

Tworzywa sztuczne

Zobacz więcej

Narzędzia ręczne

Zobacz więcej

Osprzęt do elektronarzędzi

Zobacz więcej

Metale kolorowe

Zobacz więcej

Materiały techniczne

Zobacz więcej