Elektronarzędzia i osprzęt

Sklep z narzędziami Łódź działa z myślą o wymagających klientach, którzy w codziennej pracy potrzebują elektronarzędzi najwyższej jakości. Jesteśmy w stanie je zagwarantować, ponieważ powstają w naszym profesjonalnym parku maszyn, przy wykorzystaniu solidnych materiałów.

Wzbogaceniem dla elektronarzędzi jest profesjonalny osprzęt przystosowany do pracy w różnych typach materiałów.

Wiertła do drewna i metalu w ofercie METALPOL

Solidne wiertła przystosowane do pracy w różnych rodzajach materiałów zapewniają skuteczne łączenie ze sobą elementów. Wiertła są dostosowane do bogatej oferty osprzętu, zapewniamy również dodatkowe akcesoria do wiertarek, także wkręty Łódź, śruby i wiele innych wyrobów śrubowych.

Właściwy dobór wierteł do elektronarzędzi zapewnia proste przeprowadzenie prac, a efekty wiercenia są zoptymalizowane.

Wiertła do drewna

Dają możliwość wykonywania otworów w drewnie, materiałach drewnopochodnych, wszelkich płytach meblowych i sklejkach. Największą popularnością cieszą się wiertła kręte, łopatkowe, piórkowe oraz puszkowe, a te oferuje nasz sklep z narzędziami Łódź.

Wiertła do metalu

Wiertła do metalu zapewniają odpowiednie parametry obrabiania, pracuje się z nimi w bardzo prosty sposób. Posiadają charakterystyczny kąt wierzchołkowy, pozwalający na wiercenie w materiałach o różnej strukturze i twardości.

Dłuta w ofercie METALPOL

Dłuta przystosowane są do dłutowania bruzd, skrawania elementów drewnianych. Składają się z ostrza oraz rączki służącej do podbijania materiału. Możliwa jest dzięki nim precyzyjna obróbka drewna. Niewielkie wymiary narzędzia Łódź zapewniają perfekcyjne przeprowadzenie prac.

Noże do heblarek w ofercie METALPOL

Prezentowane noże są dostępne w różnych rozmiarach i przeznaczone do obróbki drewna o dowolnym poziomie twardości. Doskonała jakość wykonania sprawia, że gwarantują wysoką szybkość i precyzję strugania. Możliwe jest dzięki nim wygładzenie powierzchni, jak i wykonanie żłobienia.

Elektronarzędzia dla domu i firm

Nasz sklep z narzędziami Łódź jest jednym z najlepszych dostawców elektronarzędzi oraz osprzętu, dzięki którym można pracować w drewnie oraz metalu. Niezależnie, czy produkty mają być wykorzystywane do użytku prywatnego czy komercyjnego, sklep metalowy Łódź może skomponować ofertę dla każdego.

Zobacz nasz asortyment

Wyroby śrubowe

Zobacz więcej

Elektronarzędzia

Zobacz więcej

Odzież robocza i akcesoria BHP

Zobacz więcej

Tworzywa sztuczne

Zobacz więcej

Narzędzia ręczne

Zobacz więcej

Osprzęt do elektronarzędzi

Zobacz więcej

Metale kolorowe

Zobacz więcej

Materiały techniczne

Zobacz więcej