Narzędzia ręczne

Popularne i niezwykle praktyczne narzędzia Łódź można znaleźć w naszej ofercie, wykonane z najwyższej jakości materiałów, w profesjonalnym parku maszyn. Dysponujemy ofertą skierowaną zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów. Narzędzia są niezbędne w pracy zawodowej, do majsterkowania, jak i wykonywania prostych robót. Zapewniają niezawodne użytkowanie przez długi czas, dzięki starannemu wykonaniu.

Narzędzia Łódź w ofercie METALPOL

W naszej ofercie dostępne są wykonane z wysokiej jakości materiałów narzędzia w standardowym wydaniu: wkrętaki, szczypce, młotki, ściski przystosowane do obróbki metalu, drewna, wykonywania pomiarów, do prac budowlanych, jak i malarskich.

Szczególną kategorię stanowią narzędzia warsztatowe oraz motoryzacyjne. W naszym parku maszyn powstają produkty, które można wykorzystać w wielu branżach.

Profesjonalne narzędzia ręczne warsztatowe

Przygotowaliśmy kompleksową ofertę na narzędzia, które znajdą zastosowanie w niemal każdym warsztacie. Są wykonywane z najwyższej jakości materiałów, gwarantują komfort pracy, minimalizują przestroje i zwiększają wydajność prowadzonych robót. Gwarantują bezpieczne i niezawodne użytkowanie przez bardzo długi czas.

Profesjonalne narzędzia ręczne motoryzacyjne

Nasz sklep z narzędziami Łódź dostarcza bogaty wybór narzędzi ręcznych motoryzacyjnych. Znajdą zastosowanie w profesjonalnych warsztatach samochodowych, jak i prywatnych garażach. Dzięki nim można usunąć usterkę, cieszyć się komfortem jazdy sprawnym autem.

Narzędzia motoryzacyjne dobrej jakości dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach, a dzięki temu, że są produkowane w profesjonalnym parku maszyn, sklep metalowy Łódź może oferować je w najlepszym wydaniu.

Standardowe i specjalistyczne ręczne narzędzia Łódź

Przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę narzędzi ręcznych, dostosowanych do potrzeb szerokiego grona klientów prywatnych, jak i specjalistów. Chcemy, aby każdy kupujący był usatysfakcjonowany, dlatego do produkcji wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały. Nasz przeszkolony personel doradzi, jakie narzędzia sprawdzą się najlepiej w warsztacie samochodowym, a jakie warto umieścić w garażu prywatnym.

Oprócz narzędzi ręcznych, zachęcamy do zakupu elektronarzędzi, osprzętu i wyrobów śrubowych (śruby Łódź, nakrętki, podkładki, wkręty).

Zobacz nasz asortyment

Wyroby śrubowe

Zobacz więcej

Elektronarzędzia

Zobacz więcej

Odzież robocza i akcesoria BHP

Zobacz więcej

Tworzywa sztuczne

Zobacz więcej

Narzędzia ręczne

Zobacz więcej

Osprzęt do elektronarzędzi

Zobacz więcej

Metale kolorowe

Zobacz więcej

Materiały techniczne

Zobacz więcej