Wyroby śrubowe

Dostępne w naszej ofercie wyroby śrubowe to elementy mocujące służące do łączenia dwóch lub więcej elementów ze sobą. Składają się z dwóch części: śruby z gwintem oraz nakrętki. Oferujemy szeroki wybór wkrętów, śrub i podkładek zapewniających zastosowanie przy różnych rodzajach materiałów.

Śruby Łódź w ofercie METALPOL

Śruby Łódź wykonywane są z wysokiej jakości metalu. Na jednym końcu znajduje się gwint, który umożliwia wkręcanie ich w otwór gwintowany. To, jaką długość, średnicę oraz rodzaj będzie miał gwint jest uzależnione od przeznaczenia elementu.

W sprzedaży znajdują się śruby o różnych kształtach: cylindryczne, stożkowe, łebkowe, z łbem sześciokątnym, okrągłym lub płaskim. Do nabycia są ponadto śruby do drewna, do metalu, do betonu czy samogwintujące.

Nakrętki w ofercie METALPOL

Kolejnym elementem metalowym dostępnym w naszej ofercie są nakrętki, które są naśrubowane na gwint śruby. Dostępne są w różnych rozmiarach oraz kształtach, dopasowanych do śruby Łódź.

W sprzedaży dostępne są nakrętki sześciokątne, okrągłe czy kwadratowe. Nabyć można ponadto nakrętki zwykłe, samozakładające czy kołnierzykowe.

Podkładki w ofercie METALPOL

Jako sklep metalowy Łódź dysponujemy szeroką ofertą wyrobów śrubowych, a wśród nich obowiązkowo musiały znaleźć się podkładki. Służą do zabezpieczenia połączenia śrub poprzez rozłożenie nacisku i redukcję tarcia między elementami.

Podkładki oferujemy w różnych kształtach i rozmiarach, przystosowanych do indywidualnych potrzeb i zastosowania. Znajdują zastosowanie w budownictwie, motoryzacji, przemyśle i rzemiośle.

Wkręty Łódź w ofercie METALPOL

Proponujemy wkręty przeznaczone do mocowania w elementach drewnianych. Charakteryzują się specjalnym gwintem, który pozwala na lepsze osadzenie w materiale, połączenie wyróżnia się trwałością i stabilnością.

Wkręty do drewna produkowane są z różnych materiałów, m.in. stali nierdzewnej i ocynkowanej. Wybór zależy od tego, w jakich warunkach element ma być stosowany. Wkręty ze stali nierdzewnej sprawdzają się do zastosowania zewnętrznego, gdzie występują zmienne warunki atmosferyczne. Wkręty ocynkowane warto zastosować wewnątrz budynku.

Szeroki wybór wyrobów śrubowych w METALPOL

Wyroby śrubowe znajdują zastosowanie w wielu branżach: od budownictwa, po produkcję przemysłową, transport i motoryzację. Wyróżniają się wysoką wytrzymałością i trwałością, zapewniają stabilne połączenie między elementami.

Zachęcamy, aby odwiedzić nasz sklep z narzędziami Łódź, w celu zakupu najlepszych wyrobów śrubowych dostępnych na rynku.

Zobacz nasz asortyment

Wyroby śrubowe

Zobacz więcej

Elektronarzędzia

Zobacz więcej

Odzież robocza i akcesoria BHP

Zobacz więcej

Tworzywa sztuczne

Zobacz więcej

Narzędzia ręczne

Zobacz więcej

Osprzęt do elektronarzędzi

Zobacz więcej

Metale kolorowe

Zobacz więcej

Materiały techniczne

Zobacz więcej