Odzież robocza i artykuły BHP

Odzież robocza i artykuły ochrony BHP są niezwykle istotne przy wykonywaniu prac fizycznych z udziałem elektronarzędzi i osprzętu do nich. Oferujemy bogaty wybór odzieży BHP wykonanej z najwyższej jakości materiałów, spełniającej standardy bezpieczeństwa oraz niezbędne normy.

Odzież robocza Łódź w ofercie METALPOL

Oferujemy szeroki wybór akcesoriów chroniących niemal każdą część ciała pracownika fizycznego. Dostępne są rękawice, okulary, czapki, obuwie, a także odzież robocza Łódź, która może zawierać logo firmowe, na specjalne życzenie klienta. Do wyboru są spodnie, bluzy, t-shirty, kurtki.

Wszystkie artykuły BHP spełniają atesty oraz są dopuszczone do pracy w uciążliwych warunkach, związanych m.in. hałasem, który generują niektóre narzędzia Łódź.

Rękawice robocze

Stanowią podstawowe wyposażenie pracownika fizycznego. Wyróżniają się dobrą jakością wykonania, chronią dłonie przed skaleczeniem oraz kontaktem z ostrymi elementami, które zawierają m.in. blachy Łódź.

Okulary ochronne

Szczególną kategorię akcesoriów BHP stanowią okulary przeciwodpryskowe, które pracownik fizyczny musi mieć na sobie, gdy wykorzystuje przy pracy wkręty Łódź oraz obsługuje elektronarzędzia do obróbki różnych materiałów.

Oferujemy okulary BHP w różnych fasonach, kolorach, odporne na zarysowania i dostosowane do zróżnicowanych potrzeb użytkowników.

Czapki robocze i ochronne BHP

Czapki robocze zapewniają ochronę głowy w niesprzyjających warunkach, chronią przed zabrudzeniami i lekkimi otarciami. Są przydatne w trakcie wykonywania prac w niekorzystnych warunkach atmosferycznych takich, jak ostre słońce, deszcz, wiatr.

Obuwie ochronne

Odzież robocza Łódź musi obowiązkowo zostać uzupełniona o obuwie robocze, zgodne z normami bezpieczeństwa. Przystosowane jest do pracy w różnych warunkach, do użytku przez cały rok. Dobrze wyprofilowane buty, zapewniają komfort pracy, minimalizują zmęczenie i negatywny wpływ na zdrowie w trakcie pracy stojącej.

Obuwie robocze często wzbogacone jest o antypoślizgowe podeszwy, dlatego nie stanowi żadnego zagrożenia dla pracownika.

Bezpieczna odzież robocza Łódź dla każdego pracownika

Zapoznając się z naszą ofertą, uda się skompletować niezbędne wyposażenie dla każdego pracownika fizycznego. Najwyższej jakości produkty BHP zapewnią bezpieczeństwo i komfort pracy w najtrudniejszych warunkach.

Zobacz nasz asortyment

Wyroby śrubowe

Zobacz więcej

Elektronarzędzia

Zobacz więcej

Odzież robocza i akcesoria BHP

Zobacz więcej

Tworzywa sztuczne

Zobacz więcej

Narzędzia ręczne

Zobacz więcej

Osprzęt do elektronarzędzi

Zobacz więcej

Metale kolorowe

Zobacz więcej

Materiały techniczne

Zobacz więcej